Nėščiosioms

Ar žinai, kad:

– kūdikio emocinis intelektas pradeda formuotis jau įsčiose ir kad nuo to, kaip Tu jautiesi, priklauso, kaip kūdikis suvokia pasaulį?
– nuo to, ar mankštiniesi, priklauso Tavo atsistatymo kokybė po gimdymo?
– nuo to, kaip kvėpuoji, priklauso, kaip kūdikis aprūpinamas maistinėmis medžiagomis?
– jogos praktika sumažina nėštumo simptomus?
Tad besilaukiant ypatingai svarbu pasirūpinti savo fizine ir psichoemocine sveikata. Net tuomet, kai, rodos, neturi laiko.

Nėštumo metu Tavo kūnas pakinta. Didėja svoris, vidaus organai išstumdomi į šonus, plečiasi venos, atsipalaiduoja sąnariai, užspaudžiamas skrandis ir plaučiai. Tavo jogos ir mankštų praktika pasikeičia. Ne todėl, kad Tu negali būti stipri, bet todėl, kad nešiodama po širdimi kūdikį, turi užtikrinti, kad tavo praktika būtų saugi ir jam, ir Tau.

Kai kurių pratimų, kaip antai, gulėti ant pilvo, daryti uždarus sukinius – nebegali.

Kitus pratimus turi daryti šiek tiek kitaip – pavyzdžiui, stiprinti tik šoninį pilvo presą.

Būtinai turi įtraukti pratimus nėštumo laikysenai – atverti krūtinę ir ištempti nugaros apačią. Tavo mankštos tikslas – palaikyti erdvų kūną, tonizuoti raumenukus, aprūpinti deguonimi savo ir kūdikio vidaus organus. Ir dar – palaikyti savo proto ramybę, kad kūdikis jaustųsi saugiai.

Online tempimo ir kvėpavimo pratimų kompleksai nėščiosioms – tai saugi mankšta kai laukies.

Sukūriau šį kursą Tau, kad:

  • kasdien jaustumeisi gerai
    ištemptum skaudančią nugarą
  • sumažintum su nėštumu susijusius simptomus
  • tvariai palaikytum besikeičiantį kūną
  • išmoktum taisyklingai kvėpuoti
  • kad tavo praktika namuose būtų SAUGI

Atsižvelgiau į tai, kad galbūt niekada nedarei jogos. Vedu Tave per praktiką viską detaliai paaiškindama.

Žinau, kad neturi laiko. Kad mankštintumeisi kuo dažniau, sukūriau ir trumpas programas.

Jeigu nori lepintis ilgesnėmis praktikomis – čia rasi ir tokias.

Kai jėgų neturėsi – rinkis švelnias gulimas ir kvėpavimo praktikas. Jos padeda greičiau atsistatyti ir įgauti “antrą kvėpavimą”.

Saugi praktika.
Tavo tempu.
Tau patogiu laiku.

Tiesk kilimėlį ir pradedame.

Nėštukių atsiliepimai

Visada buvau aktyvi ir norėjau tokia išlikti nėštumo metu. Daomama nuotolinė praktika buvo puikus sprendimas, nes pratimus galėjau rinktis pagal savijautą, trimestrą bei nuotaiką. Nuo lengvesnių iki sudėtingesnių. Kaskart po praktikos manyje “atsirasdavo vietos”, ne tik vaikeliui, bet ir gilesniam įkvėpimui. Jaučiausi grįžusi į savo kūną, pabuvus su savimi ir vaikeliu. Viso nėštumo metu nesiskundžiau jokiais kūno skausmais ir manau prie to labai prisidėjo Jamuna ir jos Daomama praktika nėščiosioms! Ačiū !

Greta 30 metų, pirmąkart mama

Pulsuojanti vidine harmonija ir besiskleidžianti ramiu, švelniu, kartais net „bagyrišku” balsu, Tu vedei per lengvai plaukiančias asanas ir meditacijas, o Tavo didžiulis, meilės pripildytas, dėmesys buvo jaučiamas net per atstumą. Su atvira širdimi visada atsiliepdavai ir būdavai pasiekiama konsultacijoms. Suteikei visko, ko reikia nėštukei. Ir net daugiau.

Jūratė, 1,5 mėn sūnelio mama

Daomama jogos praktika man yra labai puikus dalykas nėštumo laikotarpiu: kad praktikos yra skirtingos trukmės, intensyvumo. Kai turiu labai mažai laiko, tai renkuosi trumpesnę programą, o kai laiko daugiau – lepinuosi ilgesnėmis programomis. Man labai patinka, kad pačios praktikos skirtingos, bet po kiekvienos jaučiuosi išjudinus visą kūną, atvėrusi krūtinę bei klubus. Beje, iki nėštumo praktikavau jogą, tad kartais asanos atrodo lengvos, ypač, kol pilvelis nedidelis. Tad Daomama tikrai tinka kiekvienos moters kūnui, nes Jamuna pasiūlo įvairių asanos palengvinimų. Nuoširdžiai rekomenduoju šias praktikas tiek mamai jogei, tik mamai, niekuomet iki šiol nesportavusiai. Jaučiu, kad darant asanas kartu jas daro ir vaikelis. Labai džiaugiuosi atradusi Daomamą.

Evelina, 31 m., pirmas vaikas

Noriu padėkoti ir nuoširdžiai rekomenduoti jūsų kursą įsigyti kitoms nėštukėms. Nors ir praktikavau jogą anksčiau, tačiau trūko žinių ir konkretumo apie tai, kas yra tinkama nėštumo metu. Laukiantis yra labai svarbu tinkamos asanos, kurios nepakenktų nei man, nei vaikeliui. Jūsų programa padėjo ramiai, harmoningai ir lėtai mėgautis laukimu, suteikėte reikiamų žinių ir patarimų. Puiku tai, kad ir po 15 min trumposios praktikos jausdavausi pakylėtai. Jogos praktika padėjo jaustis energingai ir gyvybingai viso nėštumo metu ir pasiruošti sklandžiam gimdymui. Taip pat noriu akcentuoti, kad Jūsų programa puikiai pasitarnauja ir pogimdyviniu laikotarpiu. Linkiu kiekvienai atrasti džiaugsmą su joga ir Daomama.

Milda, 34 metai, laukiasi pirmagimio

Labai ačiū už puikias treniruotes nėštumo metu! Pratimus dariau beveik iki paskutinės savaitės. Ramino, padėjo. Jaučiausi stipresnė. Labai naudingos praktikos, ir Jūsų balsas raminančiai nuteikia. Dar kartelį ačiū

Justina, 30 m, pirmas vaikas

Dėl nugaros skausmų ir smalsumo vedina esu išbandžiusi įvairių stilių jogą. Pastojusi, norėjau toliau tęsti jogos praktiką. Mano mokytoja, pas kurią lankiau intensyvius aštanga jogos užsiėmimus, patarė būti atsargesnei ir kreiptis į Jamuną – pasirinkti šiam etapui subalansuotą jogos formą. Likau maloniai nustebinta, kiek nežinojau apie saugias jogos pozas, jų poveikį nėštumui, dinamiškumą skirtingų trimestrų metu – visa tai radau DAOMAMOJE. Sužavėjo Jamunos profesionalumas, žinios, šiluma, kuri sklinda iš ekrano praktikos metu. Apie DAOMAMOS užsiėmimų poveikį tegaliu pasakyti tiek – dar nėra buvę mano gyvenime etapo, kad 7 mėnesius nejausčiau nugaros skausmų, nors buvau jau beveik susitaikiusi su mintimi, jog tai taps nuolatiniu nėštumo palydovu. Priešingai – kasdienė praktika tapo ne tik malonia rutina, bet ir pratempė visas sustingusias kūno vietas. Būna dienų, kad trūksta laiko ar energijos, bet savaitinių jogos programų sistema sudaryta taip, kad visomis aplinkybėmis kiekvienai savaitei randu sau tinkamą programą. Tai motyvuoja. Su kiekvienu trimestru prisideda jam pritaikyta asanų seka, todėl kursas tikrai nenusibos – kaip ir pojūtis, kad kūnas kasdien darosi lankstesnis ir stipresnis, nors sportuojame jau dviese. Ačiū!

Indrė, 32 m., laukiasi pirmojo vaiko

Pastojusi išgyvenau naują – nuolatinio nuovargio – būseną: miegodavau ne tik naktį, bet ir dieną. Po du kartus. Vis puoselėjau viltį, kad tuoj tuoj bus geriau. Kūnas prašyte prašėsi judesio, o jėgų tam judesiui – kaip nėr, taip nėr. Pasijaučiau tarsi palaiminta iš dangaus, atradusi ką tik paskelbtą DAO MAMĄ. Prisijungusi prie kurso, iš karto gavau naudingos informacijos praktikai, linkų, medžiagos tyrinėjimui ir, svarbiausia, saugumo jausmą. Pajaučiau, kad mane lydi per nėštumą – saugiai, užtikrintai. Pradėjau praktiką nuo asanų sekos „prie palangės”. Neturint energijos – tai geriausia, kas man galėjo nutikti. Maloniai išsirąžiau, ištempiau nugarą, pramankštinau klubus, o meditacija gale – prakalbino širdį. Atrodė, kad prisikėliau. Kaskart darydama DAO MAMĄ kurso praktikas, jaučiu, kaip grįžta jėgos, atgyja kūnas, vis labiau suprantu, kas vyksta su manimi ir kaip prie viso to darniai prisitaikyti. Man patinka tai, kad informacija pateikta taip paprastai ir konkrečiai, kad supranta ir pamena net mano vyras: „bet atsimeni, Jamuna tai sakė „taip ir taip”. Visas kursas paruoštas taip, kad visoms fizinėms ir dvasinėms būsenoms gali atrasti tinkamą praktiką. Nuostabu, kad video padaryti taip, jog tavęs iš tikrųjų palaukia, kol tu „susiveiki” reikiamą inventorių, leidžia pabūti asanose. Man asmeniškai tai kol kas pirmasis ir vienintelis video, kuris nekelia streso, nes paaiškinama, kaip pasiruošti; nereikia stabdyti, atsukti, garsinti ar tylinti. Gali būti, kad viskas skamba taip saldžiai, bet aš iš tikrųjų gavau dovaną ir ji vis dar mane džiugina iki kaulų gilumos. Ačiū!

Evelina, 27 m., laukiasi pirmagimio (-ės)

Dėkoju už DAO MAMA – online jogos kursą nėščiosioms. Jis toks kokybiškas, nuoseklus, pradedant konkrečiomis asanomis, baigiant meditacija, kuri nuramina protą ir kūną. Rami, jauki tonacija – viskas ko reikia šiuo nuostabiu laukimosi metu. Tikra, gera informacija vienoje vietoje, manau, kad toks kursas kaip „DAO MAMA” turėtų būti įtrauktas į nėščiųjų mokymo kursus, kad kuo daugiau nėštukių turėtų galimybę rinktis jogą nėštumo metu.

Viktorija, 30 m., dviejų berniukų mama