Moterų rato praktika

Moterų rato praktika – tai įvairių praktikų sintezė skirta moteriškai energijai pažadinti ir subalansuoti.

Mūsų kasdienybė organizuojama pagal vyriškos energijos principus. Siekiame tikslų, konkuruojame, prisiimame atsakomybes, vadovaujame, netgi dažnai sportuojame pagal vyrišką mankštos formulę. Didžiąją paros dalį (arba nuolat) nerimaujame ir gyvename streso būsenoje. Mūsų moteriška energetika nuslopinama, vysta mūsų grožis ir netenkame savo prigimtinio moteriško magnetizmo. Be kita ko, pradeda vystytis įvairios psichosomatinės ligos

Tam, kad būtum sveika, gerai jaustumeisi ir švytėtum, reikia nuolat grįžti į savo takų moteriškumą.

Nesutinku su moterimis, kurios sakosi, neva esančios nemoteriškos moterys. Visos moterys yra takios, gražios ir žaismingos, tik kai kurias gyvenimas priverčia būti kietomis ir sausomis, nes joms tenka priisiimti pernelyg daug vyriškų pareigų ir atsakomybių.

Net ir tada mes galime grįžti į savo takumą. Ir, tiesa sakant, grįžusios į savo takumą mes galime visus įsipareigojimus vykdyti daug lengviau – iš moteriškos energijos, kai veikiame aplinką savo energija, o ne vien veiksmu.

Pamenu, prieš penkerius metus pusdienį keliavau su tokia išsiskleidusia moterimi. Ramybė, švelnumas ir kažkokia mistinė aura apgaubė ir mane. Dauguma situacijų mums mistiškai išsispręsdavo. Iš sausakimšo autobuso netikėtai išlipo dvi moterys, užleisdamos mums vietą. Vėluodamos į lėktuvą nepavėlavome, nes vėlavo mūsų skrydis. KAžkokia delegacija mus pavaišino pietumis, o mano jau savaitę užlūžusi Facebuko paskyra tiesiog atsikūrė.

Kai esi savo moteriškoje energijoje, Tu nuveiki DAUGIAU, darydama MAŽIAU. Tavo vidinė būsena kuria aplink tave energijos lauką, kuriame žmonės ir dalykai NORI būti. Todėl moterims visda sakau, kad vienintelis dalykas, už kurį jos yra išties atsakingos, yra VIDINĖ BŪSENA.

Moterų rato praktikoje mes pradedame nuo kūno. Panyrame į takų šokį – išjudiname kūną moters energijos trajektorijomis – bangomis verpetais, aštuoneto forma, ratu. Kūnas atsirakin, apleidžia blokus, Tu fiziškai pajunti, kaip pradedi pulsuoti.

Po to seka įvairios, kaskart – vis skirtingos, praktikos – meditacija, rašymo dirbtuvės, fraktalai, grupinis koučingas, krūtų masažas, seksualumo praktikos, pokalbiai. Kartais pati grupė praktiką nukreipia netikėta, bet labai svarbia visai grupei linkme. Taip veikia pažadinta moteriška energija, kuri vibruoja tavy dar bent keletą dienų.

Moterys pasakoja, kad grįžus namo netikėtai vyras nei iš šio nei iš to imasi tvarkyti namus ar parneša gėlių, vaikai tarsi persikeičia. Tai yra tavo moteriškos energijos lauko stebuklai.

Iki pasimatymo Moterų rato praktikoje.